Belvárosi NapokEseményekGaléria

Belvárosi Napok – 4. nap

A 4. nap a szellemi és művészeti megmérettetéseké volt. 

A Szegő Gábor Matematikaverseny eredményei

4. évfolyam: 
I. hely: Hicsó Máté (35 p.), Tiszaparti Római Katolikus Ált. Isk. (felkészítő: Kókainé Nagy Zsuzsanna) 
II. hely: Szabó Nimród (31 p.), Szegő Gábor Ált. Isk. (felkészítő: Sike Jánosné) 
III. hely: Rácz-László Klára (27 p.), Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. (felkészítő: Kotuláné Józsa Éva) 
További eredmények (helyezés, kód, pont): IV. hely, 8.: 25 p. / V. hely, 3., 2., 80., 84.: 23 p.; VI. hely, 11.: 22 p. / VII. hely, 5.: 18 p. / VIII. hely: 67, 69.: 17 p. / IX. hely, 10.: 12 p. / X. hely: 88., 12 p. / XI. hely, 25.: 11 p.

5. évfolyam:
I. hely: Pintér Tamás (34 p.), Kassai Úti Ált. Isk. (felkészítő: Kiss Olga)
II. hely: Balogh Lehel (31 p.), Szandaszőlősi Ált. Isk. (felkészítő: Szabóné Dóra Mónika)
III. hely: Lakatos Márton (28 p.), Szegő Gábor Ált. Isk. (felkészítő: Fülöpné Krisztián Szilvia)
További eredmények (helyezés, kód, pont): IV. hely, 79.: 28 p. / V. hely, 73.: 26,5 p. /  VI. hely, 90.: 24,5 p., VII. hely, 60.: 23 p. / VIII. hely, 39.: 22 p. / IX. hely, 40.: 21 p. / X. hely, 57.: 20 p. / XI. hely, 87.: 17 p. / XII. hely, 43.: 12 p. / XIII. hely, 45.: 9 p. / XIV. hely, 54., 33.: 6 p.)

6. évfolyam:
I. hely: Berki Henriett (25 p.), Széchenyi Körúti Ált. Isk. (felkésztő: Danczáné Modla Szilvia)
II. hely: Pataki Nóra Mária (21 p.), Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. (felkészítő: Tórhné Vizi Tünde)
III. hely: Dobozi Áron (18 p.), II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. (felkészítő: Nagyné Hajdu Rita)
További eredmények (helyezés, kód, pont): IV. hely, 30.: 17 p. / V. hely, 42, 47.: 16 p. / VI. hely, 32, 50.: 16 p. / VII. hely, 12, 44.: 14 p. / VIII. hely, 48.: 13 p. / IX. hely, 7, 17, 22.: 12 pont / X. hely, 27, 36.: 10 p. / XI. hely, 31.: 10 p. / XII. hely, 13, 55.: 9 p. / XIII. hely, 29.: 5 p. / XIV. hely, 20, 37.: 4 p. / XV. hely, 35.: 2 p. / XVI. hely, 58.: 1 p.

Feladatsorok letöltése:

A "Szárnyaló gondolatok" fogalmazóverseny eredményei:

4. évfolyam:
I. hely: Szautner Gréta Kitti
, Szegő Gábor Ált. Isk. (felkészítő: Fehérné Bálint Mónika)
II. hely: Szunyogh Bertalan, Tiszaparti Római Katolikus Ált. Isk. (felkészítő: Kókainé Nagy Zsuzsanna)
III. hely: Gyebnár Lili, Szandaszőlősi Ált. Isk. (felkészítő: Hornyák Lászlóné)

5. évfolyam:
I. hely: Horváth Nikolett, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. (felkészítő: Tóthné Rácz Erzsébet)
II. hely: Varga Dóra, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. (felkészítő: Tóthné Rácz Erzsébet)
III. hely: Berczi Dorka, Kodály Zoltán Ált. Isk. (felkészítő: Király Krisztina)
Különdíj: Szegedi Hanna Gréta, Kodály Zoltán Ált. Isk. (felkészítő: Demeter Orsolya)

6. évfolyam:
I. hely: Ember-Kovács Kincső, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. (felkészítő: Nagyné Zemlényi Zita)
II. hely: Kepenyes Léna, Kassai Úti Ált. Isk. (felkészítő: Horváthné Czakó Edit)
III. hely: Munkácsi Kitti, Fiumei Úti Ált. Isk. (felkészítő: Durucskó Mária)

A "Rajzolj velünk!" rajzverseny eredményei:

3-4. évfolyam:

I. hely: Nagy Ilka, Szegő Gábor Ált. Isk. (felkészítő: Júrásné Balasi Henriett)


II. hely: Takács Kitti, Szandaszőlősi Ált. Isk. (felkésztő: Fazekas Zsuzsa)


III. hely: Berecz Martin, Fiumei Úti Ált. Isk. (felkészítő: Rab Beatrix)


Különdíj: Imre-Kovács Attila Damján, Tiszaparti Római Katolikus Ált. Isk. (felkészítő: Kókai Zsuzsanna)

5-6. évfolyam:

I. hely: Kocsis Viktória, Szandaszőlősi Ált. Isk. (felkészítő: Fazekas Zsuzsanna)

II. hely: Pulai Lili, Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. (felkésztő: Ságiné Szabó Erika)

III. hely: Muzslai Bernadett, Fiumei Úti Ált. Isk. (felkészítő: Rab Beatrix)


Különdíj: Petrisor Szonja, Tiszaparti Római Katolikus Ált. Isk. (felkészítő: Tóth-Urbán Linda)

 

7-8. évfolyam:

I. hely: Sándor Laura Hedda, Fiumei Úti Ált. Isk. (felkészítő: Rab Beatrix)


II. hely: Hidasi Maja, Tiszaparti Római Katolikus Ált. Isk. (felkészítő: Tóth-Urbán Linda)

III. hely: Dér Janka, Szegő Gábor Ált. Isk. (felkészítő: Dér Krisztina)

Különdíj: Márton Emese, Szegő Gábor Ált. Isk. (felkészítő: Dér Krisztina)